Pojedź z nami na obóz i przeżyj niezapomnianą przygodę!

Bardzo wiele mówi się o naszych obozach, ale jak to wygląda naprawdę? Z pewnością nie będziesz się nudzić, a doborowe towarzystwo i wyzwania, które przed Tobą staną sprawią, że z pewnością będziesz chciał pojechać na kolejny!

Obóz harcerski nie jest zwykłą kolonią. To znacznie więcej. To przygoda na całe życie.

Termin:

• 9 – 24 lipca 2021  Zuchy (2 tygodnie)
  • 9 – 30 lipca 2021  Harcerze (3 tygodnie)

Miejsce:

•  Janowo (Nadleśnictwo Nidzica) nad jeziorem Zawadzkim

Koszt:

• 1050 zł – zuchy (7-9lat)
  • 1250 zł – harcerze i harcerki (10-16lat)

Szczegółowe informacje tutaj

W programie m.in:

• Gry terenowe
  • Ogniska
  • Survival
  • Warsztaty
  • Zajęcia ruchowe
  • Działamy metodą harcerską – uczymy w działaniu i pracujemy w małych grupach
  • Każda drużyna ma swój indywidualny program -> więcej informacji u drużynowych (mail poniżej)

Zgłoś dziecko na obóz – napisz do nas. Odpiszemy najszybciej jak to możliwe

Nasza Kadra:

Komendantka Obozu
pwd. Magda Kalińska

W harcerskim mundurze od 12 lat w Szczepie 154 WDHiZ, pełni funkcje komendantki tego szczepu oraz funkcje drużynowej. Aktualnie studiuje finanse i rachunkowość na Uczelni Łazarskiego. Zawodowo jest doradcą finansowym w firmie Phinance.
magda.kalinska@zhp.net.pl

Zastępczyni komendantki
phm. Magdalena Urbańska

Harcerką jest od 16 lat, od początku w Szczepie 413 WDHiZ, pełni funkcję komendantki, jest byłą drużynową Legionu II. Studiuje fotografię na Warszawskiej Filmówce. Ukończyła kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.
magdalena.urbanska@zhp.net.pl

Drużynowa gromady zuchowej
dh. Aleksandra Kobus
(dzieci 7-9 lat)

Z zuchami pracuje od 4 lat. W tym roku pojedzie na ósmy obóz. Ukończyła Kurs Przewodnikowski, Kurs Wychowawców Kolonijnych. Ogromną satysfakcję sprawia jej uczenie dzieci w działaniu
aleksandra.kobus@zhp.net.pl

Drużynowy harcerzy
pwd. Wojciech Andrzejewski
(chłopcy 10-12 lat)

Pierwszą funkcję w kadrze objął w 2015 roku. Aktualnie jest studentem Politechniki Warszawskiej i pracuje jako ratownik wodny. Ukończył również Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Sam był harcerzem w drużynie, której teraz przewodniczy, dlatego doskonale wie czego potrzebują jego podopieczni.
w.andrzejewski@zhp.net.pl

Drużynowa harcerek
pwd. Justyna Jaworska
(dziewczynki 10-12 lat)

Od ponad roku prowadzi drużynę harcerek Legion II. Wcześniej przez dwa lata była w tej drużynie przyboczną. W trakcie swojej harcerskiej drogi zdobyła stopień Harcerki Orlej oraz została przewodniczką. Prywatnie jest inżynierem architektury krajobrazu. To, co przekazuje swojej drużynie to miłość do natury, odpowiedzialność oraz ciekawość świata.
justyna.jaworska@zhp.net.pl

Drużynowy harcerzy starszych
dh. Piotr Rozner
(młodzież 13-16 lat)

Przyrzeczenie złożył w 2013 roku. Tegoroczny obóz będzie jego 9 obozem. Ukończył Kurs Przewodnikowski, Kurs Wychowawców Kolonijnych. Doskonale zna techniki harcerskie. Jego przybocznymi są Krysia oraz Witek.
piotr.rozner@zhp.net.pl